או: בואו ונשתה לחיי האהבה
בקרה על הבר

בקרה על הבר

בואו ונשתה לחיי האהבה

לקראת הערב המיוחל, הקסום והמרגש בו יבואו סוף כל סוף בברית הנישואין בנוכחות משפחותיהם וחבריהם הקרובים.

אלא שהצלחת האירוע הגורלי שציפיתם לו כל חייכם תלויה, עד כמה שמפחיד להיות מודעים לכך, באינספור פרטים קטנים שרק הקפדה בלתי מתפשרת על כל אחד מהם ועל כולם כמכלול תבטיח שחתונתכם תהיה חוויה חד פעמית מהאגדות. לאור מורכבות ההפקה והעובדה שהזוג המאושר טרוד בלאו הכי בעול בלתי נגמר של הכנות לקראת היום הגדול, דרוש איש מקצוע המתמחה בתכנון, הפקת וארגון אירועים מאלף ועד תו, שיוכל לקחת על עצמו את כל ההיבטים הטכניים והלוגיסטיים של האירוע ולשחרר אתכם מהחובה להתעסק בהם.

אחת הדוגמאות הבולטות לנדבך חשוב באירוע שקל להמעיט בחשיבותו, לשכוח אותו או להזניחו הוא בר המשקאות. על מנת לוודא שהכול יתנהל כשורה בערב הגורלי בחייכם, חשוב לבצע בקרה על הבר – סימון בקבוקים ובקבוקים ריקים, למשל, בדיקה וספירה של הבקבוקים כדי ש"לא יעלמו" בסוף הערב ועוד, כדי שהאולם / הבר לא יגבה מכם סכומים מופרזים בטעות.

 

ומה אם משהו יתפקשש? זו השאלה ששואלים עצמם בחשש אלפי זוגות צעירים בישראל מדי שנה

מלאו פרטיכם ונקבע פגישה בלתי מחייבת!כמובן שכשההתרגשות אופפת אתכם ביום חתונתכם, אין לכם פנאי להתעסק בזוטות הנראות שוליות או לבקש מאחד מחבריכם או בני משפחותיכם לעסוק בכך, באופן העלול לפגוע בשמחתו. בדיוק לשם כך נולד המקצוע של מנהל אירועים חיצוני. אולם כיצד תדעו באיזו חברת ארגון חתונות לבחור על מנת להבטיח שהחתונה שלכם תהיה לא פחות ממושלמת?
 
סוויט דרימס – כאן כדי ללוות אתכם ביום המאושר בחייכם
חברת SWEET DREAMS הוקמה במטרה להבטיח לאלפי זוגות צעירים שיום חתונתם ייחרט בזיכרונם ובזיכרון אורחיהם בתור חוויה מרגשת, חד פעמית ובלתי נשכחת. בחירה בסוויט דרימס – שניחנה בשילוב נדיר בין יחס אישי, חם ומסור וליווי צמוד לאורך כל שלבי האירוע, תיאום מול ספקים ללא תוספת תשלום ומחיר הוגן וכדאי במיוחד –  תהפוך כל חתונה למושלמת.

 


שום בקבוק לא "ייעלם" או יישכח...

אנו נוודא שהבר מתפקד כראוי
והכל מוגש לחוגגים!

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת! חייגו 072-33-80-149 או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

 


Sweet Dreams - סוויט דרימס

הבית של החתונה שלך!