הדרך לחתונת החלומות שלכם
בקרה על חברת היסעים לאירוע

בקרה על חברת היסעים לאירוע

הדרך לחתונת החלומות שלכם

במקרה של חתונה, מדובר בין היתר בספקים חיצוניים כגון תקליטן (DJ), ברמנים, רב, צלמים, טבחים מלצרים ומגישים, צוות ניקיון האולם והשירותים והאחראים על הציוד.

אולם לא פחות משהתנהלותם המקצועית של כל הגורמים המשתתפים באירוע עצמו חיונית להצלחתו, חשוב התפקיד שממלאת החברה האחראית על הסעת המוזמנים לאירוע. הקפדתם של הנהגים להמתין בזמן בנקודת או נקודות האיסוף, עמידתם בלוח הזמנים והגעתם בשעה היעודה למקום האירוע והתייצבותם שוב בסוף הערב על מנת להסיע את האורחים המעוניינים בכך בחזרה לביתם – כל אלו הם בבחינת תנאי הכרחי להצלחת החתונה כולה.

אך כיצד תמצאו זמן לעסוק בהיבטים הטכניים הדרושים לתכנון, ארגון והפקת היום הגדול בחייכם, כשאינכם יכולים לחשוב על דבר פרט להתרגשות הממלאת אתכם לקראת האיחוד הגורלי ביניכם וההכנות האינסופיות לקראת החתונה – מהתסרוקת לאירוע ובחירת הבגדים, הנעליים והתכשיטים, דרך תיקון החליפה לחתן ועד המשימה הבלתי אפשרית של קביעת רשימת המוזמנים וסידורי הישיבה באולם?


 

קצת בדומה לגוף האדם, גם חתונה מוצלחת היא מכלול שתפקודו התקין תלוי באופן מוחלט
במגוון איברים החייבים לפעול מתוך תיאום מושלם ביניהם.

מלאו פרטיכם ונקבע פגישה בלתי מחייבת!סוויט דרימס – החתונה המושלמת במרחק טלפון אחד
בדיוק כדי לפתור את המצוקה של אלפי זוגות בישראל המעוניינים להבטיח שהחתונה שלהם תהיה לא פחות ממושלמת, אך אינם פנויים או מנוסים מספיק כדי לעסוק באינספור ההיבטים הלוגיסטיים הכרוכים בכך, הוקמה חברת SWEET DREAMS.

אנשי המקצוע המיומנים, המנוסים והמסורים שלנו ייקחו על עצמם את כל היבטי תכנון, ארגון והפקת הערב המיוחל, ובכלל זאת בקרה על חברת ההיסעים לאירוע המיועדת להבטיח שהכול יתנהל על הצד הטוב ביותר בכל הנוגע להסעת האורחים לחתונה. הודות לשילוב שקשה למצוא בין ליווי אישי ויחס חם, אנושי ומסור לכל לקוחותינו, תיאום מול ספקים ללא תוספת תשלום ומחיר הוגן וכדאי במיוחד, סוויט דרימס הפכה לשם דבר בכל הנוגע לארגון חתונות בישראל.

התקשרו אלינו ותנו לנו לעזור גם לכם להפוך את היום הגדול לחוויה קסומה, רומנטית ובלתי נשכחת שתיחרט בזיכרונם לנצח. 

בקרה על חברת ההסעות לאירוע

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת! חייגו 072-33-80-149 או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

 


Sweet Dreams - סוויט דרימס

הבית של החתונה שלך!