המפתח לחתונה מהסרטים – לקחת מנהל אירועים מקצועי
בקרת פעילות ספקים חיצוניים

בקרת פעילות ספקים חיצוניים

המפתח לחתונה מהסרטים – לקחת מנהל אירועים מקצועי

דבר לא יכול היה להיות מושלם יותר. כמעט מפחיד לחשוב על כמה פרטים חייבים להתנהל כשורה, בתיאום ובהרמוניה מוחלטים ביניהם, כדי שהאירוע שחלמתם עליו כל חייכם לא ישתבש לגמרי.

בשבועות שלפני היום הגדול וכמובן, במהלך החתונה עצמה, הדבר האחרון שאתם כזוג תהיו פנויים עבורו, פיזית ומחשבתית, הוא לוודא שכל הגורמים הרבים והמגוונים המעורבים בהפקת האירוע והחיוניים להצלחתו מתפקדים היטב. ההכנות הבלתי נגמרות לקראת החתונה – מהתסרוקת שלפני ובחירת הבגדים, הנעליים והתכשיטים לאירוע ועד המשבר הדיפלומטי המשפחתי הכרוך בגיבוש רשימת המוזמנים וסידורי הישיבה באולם – לא יותירו לכם אפילו רגע אחד פנוי כדי להתעסק בארגון האירוע עצמו.

כיצד תוכלו לוודא שהיום הרומנטי, הקסום והמרגש שציפיתם לו כל חייכם יהיה כל מה שחלמתם שיהיה – מבלי להתיש את עצמכם בהתעסקות בלתי נגמרת בפרטי הפרטים הטכניים, המייגעים והפעוטים ביותר שבלעדיהם, כאמור, החתונה לא תוכל להתקיים כמתוכנן?

 

הרגע המיוחל כבר כאן. את אוחזת בידו בהתרגשות, הוא מפשיל את ההינומה המכסה את פנייך
ואתם מתנשקים באהבה אין קץ לאחר שבאתם בברית הנישואין מול כל אורחי החתונה.

מלאו פרטיכם ונקבע פגישה בלתי מחייבת!סוויט דרימס – להתחתן בראש שקט
בדיוק על מנת לתת מענה לצורך של אינספור זוגות צעירים להפקיד את תכנון, ארגון והפקת חתונתם בידיים מקצועיות, אמינות ומנוסות, הוקמה חברת SWEET DREAMS, המתמחה בלהפוך את האירוע שלכם לסיפור הצלחה מסחררת. אחד מההיבטים הקריטיים לארגון נכון של חתונה, שמעטים נותנים עליו את הדעת, הוא בקרת פעילותם של ספקים חיצוניים.

אנו נוודא שכל הגורמים החיוניים להצלחת החתונה יתפקדו על הצד הטוב ביותר – מלוודא שהתקליטן, הרב והעדים והצלמים כולם מגיעים בזמן ויודעים היכן עליהם להיות; דרך פיקוח על פעילות הבר, בדיקת האוכל והדוכנים בקבלת הפנים והבטחת ניקיונם, כמו גם בחינת ניקיון האולם והשירותים; ועד הקפדה על תקינות הציוד ווידוא שכמות המלצרים תואמת את כמות האורחים.

חתונה שתיחרט בזיכרונכם לנצח בתור חוויה מהאגדות תקום ותיפול על הדברים הקטנים. תנו לנו להפוך את היום הגורלי בחייכם ללא פחות ממושלם.


 


DJ? בר? צלם? כולם מתפקדים כראוי...?

אנו נדאג שכן!

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת! חייגו 072-33-80-149 או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

 


Sweet Dreams - סוויט דרימס

הבית של החתונה שלך!