החוויה של כל זוג לאחר הצעת הנישואין

מתוך "הבלוג שלנו"

מלאו פרטיכם ונקבע פגישה בלתי מחייבת!

עוד מהבלוג שלנו...


החלטתם להתחתן ?!
אז קודם כל מזל טוב ובשעה טובה, אתם בטח מבינים את מה שעומד מאחורי ההחלטה הגורלית שלכם. אתם תבדקו, תבררו, תרצו לקבל המלצות, בין אם זה עם החברים הקרובים והמשפחה או שבכלל תיכנסו לאינספור פורומים, אתרים ובלוגים. אחריי כל הבירורים וההבנה איך הדברים אמורים להתנהל ומה צריך לעשות אתם באופן רשמי יכולים להפיק ולארגן לעצמכם את האירוע. 

בשלב הזה אתם מתחילים לשאול את עצמכם את השאלות הבאות :
  • איזה ספק כדיי לנו לבחור ?האם זה יקר מדיי ?
  • אולי עדיף לקחת את שירותי הספק שהדוד/חבר/חברה/בן דוד הזמינו לאירוע שלהם ?
  • הסגנון יכול להתאים לנו ?
  • אולי אולם/גן האירועים שבחרנו לא נותן לנו מספיק במחיר שהציע ?
  • למה על כל הצעת מחיר יש תוספות תשלום נלוות שמנפחות את ההוצאות ?

אתם מתחילים להתנהל ממש כמו מפיק אירוע בתחילת דרכו רק בלי הניסיון והידע המקצועי. הלחץ גובר, הכסף מתחיל להישפך, אתם מפנים לעצמכם הרבה מאוד זמן בלוח הזמנים שלכם, אתם רצים בין פגישה לפגישה. בכל פגישה עומד מולכם איש מכירות עם ניסיון שסביר להניח ייצא יותר מרוצה ב"משא ומתן" כשתנסו להתמקח. אתם תנהלו לעצמכם יומן חתונה ופשוט תסמנו V על כל צעד נוסף שעשיתם לקראת היום הגדול שלכם בלי להיות סגורים/שלמים עם עצמכם אם הצעד אכן היה נכון. 

למה אתם צריכים את כל זה כשיש לכם שירות שמציע לדאוג לכל זה ?!

כשתגיעו אלינו הדבר הראשון שנשאל אתכם... זה איך הכרתם? אנחנו אוהבים לשמוע סיפורי אהבה כי הסיפוק הגדול שלנו זה שאנחנו סוגרים ביחד אתכם מעגל. אחריי שנכיר אחד את השני אתם תקבלו לא רק שירות אלא גם בית שדואג לארגן ולתכנן לכם את החתונה, דואג לשמור לכם על ההוצאות, דואג להרגיע אתכם ולהוריד את הלחץ, דואג לתת מענה בזמינות גבוה על כל שאלה, דואג לכם ! ! !

אחריי שהבנתם שהאינטרסים שלנו משותפים אנחנו נתחיל בארגון ותכנון החתונה שלכם.
אתם תספרו לנו מה הכיוון שלכם, חתונת קיץ או חתונת חורף, אולם אירועים או גן אירועים פתוח וכבר באותו הרגע נקבע לכם פגישות בכמה מתחמי אירועים שתתחברו אליהם.

אחרי שנסגור לכם תאריך ונעבור על החוזה אנחנו נתחיל בהפקת האירוע שלכם בבחירת ספקים מהמובילים בתחום שעובדים ביחד אתנו (תקליטן, צלם, שמלות כלה, חליפות חתן, טבעות נישואין, עיצוב גרפי להזמנות ועוד). תהיו בטוחים שכל הארגון מסתכם במספר פגישות אתנו ואתם חופשיים להתרגש לקראת היום הגדול שלכם ובחלוקת ההזמנות. 

מזל טוב!
 
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת! חייגו 072-33-80-149 או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

 


Sweet Dreams - סוויט דרימס

הבית של החתונה שלך!