כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול
סידורי הושבה לחתונה

סידורי הושבה לחתונה

הושבה מלאה בשולחנות  |  ללא פתיחת רזרבה מיותרת

קשה לתאר את ההתרגשות האוחזת אותנו לקראת רגע כה משמעותי, בו אנו עומדים יחד מול משפחה וחברים קרובים ומצהירים על אהבתנו ומחויבותנו המוחלטות להיות נאמנים זה לזו לאורך כל ימי חיינו, כשני אנשים ההופכים לאחד. משחר ימי האנושות, הקשר הרגשי העמוק בין בני אדם הבוחרים לחלוק זה עם זה את חייהם היה הכוח המניע רב העוצמה ביותר שיש, אשר מתוכו מתלקחת אש האהבה, מתהווה משפחה, נולדים ילדים וצומחים הדורות הבאים.

ברגע חד פעמי, רומנטי, קסום ומרגש זה קל לשכוח שאותו איחוד שמימי, מקודש, המגולם בחתונה, בא לידי ביטוי בסדרה בלתי נגמרת של החלטות לוגיסטיות הקשורות לתכנון, ארגון והפקת האירוע.

אולם ללא תכנון האירוע לפרטי פרטים, על היום הגדול בחייכם יעיב הצורך לעסוק בזוטות שהשתבשו במקום במה שחשוב באמת – הצהרה קבל עם ועדה על אהבתכם. כיצד, אם כן, תוכלו לפטור את עצמכם מטרדות הפקת האירוע, כגון סידורי ההושבה באולם, ולהתמקד במה שחשוב באמת וגם בהכנות האינסופיות שגם ככה ממלאות את לוח הזמנים שלכם עד לחתונה?

 


סוויט דרימס – החתונה שלכם היא השליחות שלנו

חברת SWEET DREAMS הוקמה על מנת לתת מענה לזוגות הרבים המעוניינים לישון בשקט לפני היום הגדול בחייהם, ולדעת שארגון החתונה שלהם מופקד בידיים הטובות, האמינות, המנוסות והמקצועיות ביותר.

אנו מתמחים בתכנון מפורט, מדוקדק ויסודי של האירוע שיבטיח שלא יהיו שום הפתעות לא רצויות ברגע הגדול, ולא משאירים דבר ליד המקרה – מעמידה בלוח הזמנים וסידורי הושבה לחתונה - בצורה מסודרת, בזמן הנכון ונדאג שלא ייפתחו שולחנות רזרבה מיותרים ובנוסף, תיאום מול ספקים ובקרה על חברת ההיסעים לאירוע ועל תפריט האוכל הבר והעיצוב, ועד וידוא נעילת האולם בזמן החופה.

הודות לשילוב בין מחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד, תיאום מול ספקים ללא תוספת תשלום וליווי אישי ויחס אישי, אנו החברה האיכותית ביותר בישראל לארגון חתונות. תנו לנו להפוך גם את החתונה שלכם לחוויה מהאגדות.

 

סוף כל סוף, היום שחיכיתם לו כל חייכם הגיע ואתם עתידים לקשור את גורלכם לנצח ולבוא בברית הנישואין!


סידורי הושבה לעיתים יכולים להיות בבלאגן...

אנו נדאג שזה לא יקרה
באירוע שלכם!

מלאו פרטיכם ונקבע פגישה בלתי מחייבת!

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת! חייגו 072-33-80-149 או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

 


Sweet Dreams - סוויט דרימס

הבית של החתונה שלך!