תכנון וארגון חתונה

מתוך "הבלוג שלנו"

מלאו פרטיכם ונקבע פגישה בלתי מחייבת!

עוד מהבלוג שלנו...


ארגון ותכנון החתונה זה השלב הקריטי, הלחוץ והמבלבל ביותר. אנחנו נעשה לכם קצת סדר בבלגן לפי מספר שלבים ממש פשוטים. 

שלב בחירת גן/אולם האירועים
השלב הראשון והחשוב ביותר זו ההחלטה מתי מתחתנים קיץ/חורף כי זה משפיע על קונספט וסגנון החתונה שלכם, בהתאם לבחירה שלכם מגיע השלב שאתם בוחרים את גן/אולם האירועים שבו אתם רוצים להתחתן והנה כמה טיפים ממש חשובים למה שצריך לבדוק באולם/גן האירועים.
 
בשנים האחרונות מתחמי האירועים משקיעים המון בקולינריה וזה בא לידי ביטוי בצורת הגשת המנות, נראות המנות והטעמים המיוחדים. התחדשות המנות והגשתם זו תחלופה מתמדת, זאת אומרת שאם אתם התארחתם במתחם אירועים מסוים והתארחתם בו פעמיים בטווח של שנה לפחות אז המנות ו/או צורת הגשתם צריכה להיות שונה מזו שהייתה, ההתחדשות היא אינסופית. אז כשאתם באים לטעימות באולם שאתם מכירים הצפי הוא לריענון התפריט בהתאם לעונה. 

העיצוב:
כן, העיצוב הוא חלק בלתי נפרד והמרכזי ביותר בכל אולם/גן אירועים, זה מה שמאפיין את המקום וזה מה שיאפיין את החתונה שלכם, לדוגמה: מתחם אירועים קלאסי בעיצוב שמאפיין קלאסיות, מתחם אירועים בעיצוב אורבני, אקזוטי ועוד ועוד ועוד. זה לא נגמר אם אתם מחפשים סגנון ממש ספציפי שידבר אליכם ללא ספק שהיום כשתעשיית החתונות גדל ומתרחב משנה לשנה אתם תמצאו. חשוב מאוד שלא תתפשרו אתם תמצאו את המתחם שמתאים לכם.

תאורה וסאונד:
רחבת הריקודים צריכה ורצוי שיהיה כך מושקעת מאוד בשביל שהמסיבה שלכם תרגיש כמו מסיבה ולא עוד אירוע. צריך לקחת בחשבון שהתאורה והסאונד יהיו מכוונים בצורה כזו שהרוקדים ייהנו מהחוויה ובמקביל שאלו שיושבים בשולחנות לא יסבלו, כן זה אפשרי וחשוב ורצוי. 

ניקיון:
כשתבואו לפגישה במתחם האירועים תהיו בטוחים שהמקום יהיה נקי ומצוחצח מכל כיוון בכל זווית בכל מקום אבל וזה אבל גדול המטבח צריך להיות בית מרקחת לאוכל, כן בית מרקחת, מתחם אירועים שמכבד את עצמו ולא מתבייש להראות את המתרחש מאחורי הקלעים, יראה לכם את המטבח, במידה ולא אז תבקשו ואם תקבלו סירוב פה תתחילו קצת לחשוד וקחו בחשבון שיש לו מה להסתיר. חשוב שתיישמו שאתם יכולים לבקש לראות את המטבח בפגישה, זה המקום שבו מכינים את האוכל שיוגש לכם בחתונה והוא חייב להיות נקי! 

שילוב של הניקיון, העיצוב ותפריט האוכל זה מה שיאפיין לכם את החתונה, כמובן שיש עוד הרבה נקודות שלא נגענו בהם וניגע בהם בהמשך,

מזל טוב!


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת! חייגו 072-33-80-149 או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

 


Sweet Dreams - סוויט דרימס

הבית של החתונה שלך!