תכנון חופה

תכנון חופה

תכנון חופה – או: איך תהפכו את הערב שציפיתם לו כל חייכם לחלום שהתגשם
ארגון, תכנון והפקה של חתונה לפרטי פרטים, מאלף ועד תו, זו משימה מורכבת מאין כמוה. רובנו נתקשה אפילו לדמיין כמה גורמים חייבים לעבוד בתיאום מושלם זה עם זה ובאופן מדויק כל אחד בנפרד על מנת שהאירוע יעבור כשורה ודבר לא ישתבש בו. המלאכה הזו, שלאדם מן היישוב תידמה לבלתי אפשרית, כוללת בין היתר תכנון חופה, תכנון LINEUP לאירוע, סידורי ישיבה לחתונות ואינספור מלאכות אחרות הכרוכות בניהול והפקות חתונה.

אולם איזה זוג מאושר יהיה פנוי לתכנון חופה כשאין לו פנאי לנשום מרוב הכנות לערב שחלם עליו כל חייו? בדיוק על מנת לשחרר את הכלה והחתן מהצורך לדאוג לכל הפרטים בעצמם, פונים אלפי זוגות מדי שנה לחברה מקצועית המתמחה בתכנון, ארגון והפקה של חתונות.

אולם כיצד תדעו במי לבחור?

סוויט דרימס – שלמות מעבר לדמיון
אין שום צורך שתטרידו את עצמכם בזוטות קטנוניות רגע לפני החתונה. תכנון חופה? אנחנו פה בשבילכם. גם אם מדובר בתכנון חופה מורכב ובלתי קונוונציונלי.

כחברה האיכותית והמובילה בישראל לתכנון חתונות אנו מתמחים בין היתר בתכנון LINEUP לאירוע, בסידורי ישיבה לחתונות ובכל פרט אחר הרלוונטי לניהול והפקות חתונה. תכנון חופה היא דוגמה אחת בלבד למטלות האינסופיות שאנשי המקצוע המנוסים, הוותיקים והמסורים שלנו יסירו מעל כתפיכם וייקחו את האחריות על ביצוען באופן מושלם – מפיקוח ובקרה על נותני השירות, תיאום מול הספקים ללא תוספת תשלום ווידוא נעילת האולם בזמן החופה, ועד הקפדה על איכות האוכל ועל ניקיון המטבח ועל כך שהעיצוב באולם יהיה לשביעות רצונכם.

בין היתרונות שבעבודה עם סוויט דרימס ניתן למנות ליווי צמוד ויחס אישי, חם ואכפתי לאורך כל הדרך, תכנון חתונה מאלף ועד תו ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בענף וחיסכון משמעותי בכסף, הודות למחיר ההוגן והאטרקטיבי במיוחד ולתיאום מול ספקים ללא תוספת תשלום.

תנו לנו את הזכות הגדולה להגשים גם לכם חלום ונעשה הכול כדי לעמוד במטרה שהצבנו לעצמנו – להפוך את ערב חתונתכם למאושר בחייכם.

 

מלאו פרטיכם ונקבע פגישה בלתי מחייבת!

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת! חייגו 072-33-80-149 או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

 


Sweet Dreams - סוויט דרימס

הבית של החתונה שלך!